08:14 21.10.2019

Корпорація "Богдан" звернулася до послів країн G7 з приводу незаконності дій щодо Гладковського

3 хв читати
Корпорація "Богдан" звернулася до послів країн G7 з приводу незаконності дій щодо Гладковського

Компанія "Богдан Моторс" повідомила послів країн G7 щодо продовження політично мотивованих дій і необґрунтованих звинувачень на адресу О.В. Гладковського і підприємств, що входять в корпорацію, повідомляє прес-служба корпорації.

Компанія "Богдан Моторс", дочірнє підприємство якої виконує державне оборонне замовлення з поставки автомобільної колісної техніки до Збройних сил України, висловила свою позицію щодо твердження, про "завищення ціни на продукцію".

"Вихід "Богдан Моторс" на пропозицію поставки вантажних автомобілів для ЗС України дозволив знизити ціну на цю категорію автомобільної техніки, оскільки до того моменту Збройні сили України закуповували таку техніку тільки в одного виробника. Конкурентна ціна від "Богдана", яка була нижче аналогічної пропозиції, дозволила істотно заощадити гроші держбюджету і, відповідно, закупити більше автомобілів для потреб частин і підрозділів", - розповіли в "Богдан Моторс".

Також в "Богдан Моторс" зазначили, що закупівля автомобілів "Богдан-63172" відбувається в повній відповідності з постановами Кабінету Міністрів України №517 та №464, які чітко регламентують весь порядок формування ціни при здійсненні державного оборонного замовлення.

"У корпорації закликали світове співтовариство звернути увагу на факти ручного управління правоохоронними органами і судами з боку узурпованої владної вертикалі в Україні", - підсумували в "Богдан Моторс".

Як повідомлялося, 17 жовтня Гладковського затримали в аеропорту "Бориспіль" детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

18 жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомила, що Гладковському повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем та декларування недостовірних відомостей.

Так, детективи НАБУ повідомили про підозру колишній посадовій особі у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 та ст. 366 - 1 Кримінального кодексу України.

Встановлено, що Гладковський використав надану йому владу та службове становище всупереч інтересам служби для одержання неправомірної вигоди ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс", в якій він є кінцевим власником. Він забезпечив внесення у державне оборонне замовлення та подальшу закупівлю за рахунок державного бюджету вантажних автомобілів підвищеної прохідності МАЗ 6317 (Богдан 6317) за завищеними цінами у дочірнього підприємства "Автоскладальний завод №2", який входить до складу ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс".

В результаті державі було завдано збитків у сумі понад 10,62 млн грн.

Крім того, встановлено, що колишній посадовець не задекларував доходи подружжя, отримані від здачі в оренду елітної нерухомості в центрі столиці, - $54 тис. (за 2016 рік), $63 тис. (за 2017 рік) і $47,5 тис. (за 2018 рік).

Пізніше адвокат Гладковського повідомив, що подав до суду через незаконне затримання його підзахисного детективами Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Про це йдеться у скарзі, поданій адвокатом затриманого до Шевченківського районного суду.

Як раніше заявляв захисник Гладковського, його підзахисний системно співпрацював зі слідством і не давав підстав для застосування цієї норми. Він з'являвся на допити, надавав необхідну слідчим інформацію, а також після звільнення з держслужби більше десяти разів виїжджав за кордон і повертався в Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА