Інтерфакс-Україна
13:52 23.10.2019

У Кримськотатарському ресурсному центрі повідомили про чотирьох жертв і одного зниклого безвісти у Криму за дев’ять місяців цього року

1 хв читати
У Кримськотатарському ресурсному центрі повідомили про чотирьох жертв і одного зниклого безвісти у Криму за дев’ять місяців цього року

За дев’ять місяців цього року у Криму зафіксовано три випадки смерті зниклих безвісти кримських татар, смерть одного ув'язненого у СІЗО, про які стало відомо не відразу, та один випадок зникнення безвісти громадянина України, повідомив голова правління Кримськотатарського ресурсного центру, член меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

"Ми можемо стверджувати, що кількість фактів зниклих безвісти і вбивств щодо корінного кримськотатарського народу збільшується", - сказав він на прес-конференції у середу в Києві.

Так, у квітні в СІЗО Сімферополя помер ув'язнений, а стало про це відомо лише у травні. У квітні зник 61-річний кримський татарин, підприємець Рашид Яг'яєв, його тіло з прив'язаною гирею на шиї було знайдено у селищі Миколаївка Сімферопольського району у липні, коли його викинуло на берег після шторму.

11 липня у селі Ароматному Бахчисарайського району було знайдено тіло зниклого 10 липня Фахрі Мустафаєва, у якого залишилося троє маленьких дітей. У вересні в селі Залісному було знайдено мертвим 20-річного Ейнара Еюпова, який зник ще у серпні 2018 року.

10 вересня в Криму зник Максим Каплієнко, батько футболіста тбіліського "Динамо" Олександра Каплієнка.

ОСТАННЄ

Роботи з будівництва 4ї лінії метро в Києві почнуться після будівництва з’їзду з нового Подільского мосту – КМДА

Суд схвалив екстрадицію звинувачуваного у підриві Північного потоку Кузнєцова, адвокат подав апеляцію

Шість рідкісних стародруків, датованих XVII і XVIII століттями, вперше покажуть на інтерактивній виставці Ukraine WOW у Києві

Нову систему сплати туристичного збору для паломників запустили в Умані

Логістичний центр "Епіцентр" на Київщині постраждав внаслідок удару дронів

УЧХ допомагає ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА у Фастівському районі

Єврокомісія: ми не оголошували дату представлення 19-го пакету санкцій для РФ, тому немає відтермінування

В ЦПД назвали проведені окупантами вибори у Севастополі незаконними

У Києві відбувся благодійний забіг Spartan на підтримку ГУР

Перебування в кадровому резерві вчителів на прифронтових територіях передбачає виплату не менше 2/3 окладу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА