Інтерфакс-Україна
14:46 11.11.2019

На Харківщині розкрили механізм нарахування незаконних соцвиплат жителям ОРДЛО

1 хв читати
На Харківщині розкрили механізм нарахування незаконних соцвиплат жителям ОРДЛО

У Харківській області контррозвідники та слідчі Служби безпеки України викрили механізм фінансування терористичної діяльності так званих ЛНР/ДНР через махінації з соціальними виплатами, повідомляє прес-центр СБУ.

"Організував протиправну схему переселенець із Луганщини, який тривалий час проживає у Харкові. За грошову винагороду ділок пропонував мешканцям тимчасово окупованих територій сприяння у протиправному нарахуванні пенсій та інших видів державної соціальної допомоги", - йдеться в повідомленні.

Так, за сприяння співробітників управлінь пенсійного фонду, праці та соціального захисту населення, а також працівників банківських установ чоловік оформляв документи на громадян, які постійно проживають на території окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

"Серед них виявлено бойовиків терористичних організацій "ЛНР/ДНР", а також померлих", - додали в СБУ.

Під час восьми обшуків за місцями проживання фігурантів справи вилучено понад 800 незаконно оформлених банківських карток і документи, що доводять багатомільйонні угоди з соціальними виплатами. Наразі організатору протиправної схеми повідомлено про підозру.

Правоохоронці продовжують слідчі дії для з'ясування реальних масштабів махінації та притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

Японія перерахувала близько 47,7 млн євро на відбудову України та погодила запуск нової фази Програми екстреного відновлення

Росія вдруге за день завдала ударів по Чорноморському порту - АМПУ

США запровадили санкції проти десяти юридичних і фізичних осіб з Ірану та Венесуели за торгівлю дронами

"Укрзалізниця" з партнерами обладнала 100 вагонів як мобільні хаби обігріву, зв’язку та дозвілля

"Укренерго" в останній день року застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Підозрюваному в отриманні хабарів за голосування нардепу Кісєлю обрали запобіжний захід - ЗМІ

Трамп вважає завданням номер один економічне відновлення України, щоб тут були робочі місця – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА