17:24 19.11.2019

Гончарук: подолання корупції в автодорі і масштабний ремонт доріг - це пріоритет

2 хв читати
Гончарук: подолання корупції в автодорі і масштабний ремонт доріг - це пріоритет

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук назвав першочергові задачі на наступний рік - це боротьба з корупцією і масштабне оновлення дорожнього покриття у країні. Про це він заявив у своєму Telegram-каналі, представляючи нового очільника “Укравтодору” Олександра Кубракова. 

“На наступний рік у нас дуже амбітні плани по будівництву доріг, тому нам у команді потрібна чесна та професійна людина в керівництві Укравтодору. У чесності та патріотичності Олександра - не сумніваюсь. Навесні 2020 року плануємо масштабний ремонт доріг. Я переконаний, що за короткий термін автошляхи України відповідатимуть європейським стандартам”, - заявив прем'єр. 

Він також назвав пріоритетним завданням завершення одного з “довгостроїв” - Запорізського моста, який почали будувати ще у 2004 році. 

“Наступного року люди мають побачити, що дороги - це один з пріоритетів нашої команди. Першочергові завдання Олександра (Кубракова - ред.) на новій посаді: оголосити міжнародний тендер на добудову запорізького мосту. Цей міст - наш спільний проект, який ми маємо завершити протягом 2-3 років. Підготувати плани відновлення доріг на 2020 рік. Залучати інвестиції та посилювати роботу з МФО”, - зазначив Гончарук. 

Окремим напрямом роботи голова Уряду виділив боротьбу з корупцією в Укравтодорі. На думку прем’єра, для цього необхідно повністю оновити керівній склад служб автомобільних доріг в областях, а також керівництво ДАК «Автомобільні дороги України» та створити прозорі процедури закупок.

“Дороги – наш пріоритет!”, - підсумував прем'єр-міністр. 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА