17:38 19.11.2019

Заходи до Дня гідності та свободи у 2019 році відбуваються під гаслом "Вільні творити майбутнє"

2 хв читати
Заходи до Дня гідності та свободи у 2019 році відбуваються під гаслом "Вільні творити майбутнє"

Заходи, приурочені до Дня гідності та свободи, в 2019 році в Україні відбуватимуться під гаслом "Вільні творити майбутнє".

"Вільні творити майбутнє" - це гасло інформаційної кампанії цього року. Ми її готували спільно з Міністерством культури, молоді та спорту. Ця інформкампанія спрямована на те, щоб об'єднати українське суспільство, вона про те, що всі ми різні, але для нас однаково цінні і гідність, і свобода", - сказала завідувач інформаційно-виставкового відділу Національного музею Революції гідності Ольга Сало у вівторок у Києві.

За її словами, одним із головних заходів, які відбудуться в Дня гідності та свободи, стане відкриття виставкового простору та виставки з однойменною назвою "М3: Майдан. Меморіал. Музей" на місці спорудження Музею Революції гідності на алеї Героїв Небесної сотні.

Програма заходів до Дня гідності та свободи в 2019 році також включатиме низку заходів різного спрямування - виставки, спектаклі, показ фільмів, інсталяції, презентація книжок і відеороликів та лекції.

Так, 21 листопада відбуватимуться екскурсійні програми "Назустріч Свободі" в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану та "Місцями Революції гідності" в центральній частині Києва.

Крім того, заплановано відкриття художнього проекту Олі Рондяк "Метемпсихоз", а також низка художніх заходів (кіно, фото, музика) у рамках проекту "Київ незламний".

Зазначено, що на початку та наприкінці дня у каплиці на алеї Героїв Небесної сотні в Києві відбудеться молитва за Небесну сотню із запаленням свічок.

Крім того, багато заходів відбудеться й в інших містах країни.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА