10:11 04.12.2019

ГПУ розробляє стратегію документування воєнних злочинів і злочинів проти людяності

1 хв читати
ГПУ розробляє стратегію документування воєнних злочинів і злочинів проти людяності

Генпрокуратура України працює над розробкою стратегії документування воєнних злочинів і злочинів проти людяності, яка має стати "покроковою інструкцією" для органів правопорядку у виконанні покладених на них функцій процесуального керівництва й досудового розслідування в умовах збройного конфлікту та відсутності частини території, повідомив заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов.

"Буде розроблено стратегічний документ про розслідування найтяжчих міжнародних злочинів, щоб мати єдиний алгоритм дій для всіх органів досудового розслідування та прокурорів. Стратегія полегшить кваліфікацію правопорушень, допоможе отримати більш якісну аналітику, опише методи збору доказів і документування воєнних злочинів. Коли на власні очі бачиш наслідки збройного конфлікту, коли спілкуєшся з людьми не в Києві, а безпосередньо на місці подій, це дає більше розуміння, з чим і ким ми маємо справу", - цитує Мамедова прес-служба Генпрокуратури.

Крім того, заступник генпрокурора в рамках поїздки до Луганської області провів робочу зустріч із головою Станично-Луганської райдержадміністрації Юрієм Золкіним. Зокрема, обговорили питання напрацювання законодавства щодо перехідного правосуддя, тобто у постконфліктний період; формування реєстру постраждалих осіб та об’єктів нерухомості в ході бойових дій; проблематику з нав’язуванням отримання працівниками бюджетної сфери на окупованих територіях паспортів РФ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА