Інтерфакс-Україна
12:08 04.12.2019

Дев'ятьох осіб госпіталізовано внаслідок пожежі в Одеському коледжі, площа якої зросла до 2 тис. кв. м,

1 хв читати

Унаслідок масштабної пожежі в навчальному корпусі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу (м.Одеса) до медзакладів міста було госпіталізовано дев’ятьох людей, повідомляє прес-служба Держслужби України з НС.

"Станом на 11:40 площа пожежі орієнтовно становить 2000 кв. м, існує загроза поширення вогню. Евакуйовано понад 40 осіб. Роботи з евакуації тривають. До лікувальних закладів госпіталізовано дев’ятьох осіб", - йдеться в повідомленні.

До гасіння залучено 65 працівників особового складу та 16 одиниць техніки.

Як повідомлялося, в середу о 10:12 в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу (м.Одеса) на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу виникла пожежа, площа якої станом на 10:50 становила, за даними ДСНС, майже 700 кв. м. Пізніше в службі повідомили, що станом на 11:20 площа пожежі орієнтовно становить 1000 кв. м, а також інформували, що існує загроза обвалення конструкцій і поширення вогню.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина змінює систему підтримки українців, які прибули до країни з квітня 2025р. - ЗМІ

У Саудівській Аравії шкодують про те, що багато домовленостей, досягнутих у травні з Трампом, наразі реалізувати не вдалося - ЗМІ

Єрмак провів зустріч з послом ЄС в Україні, обговорили енергетику і боротьбу з корупцією

Дві підставні іранські компанії зареєстровані в Україні потрапили під санкції Мінфіну США

Сибіга після зустрічі G7: деякі партнери анонсували нові оборонні та енергетичні пакети

Зеленський провів розмову онлайн з представниками Сенату США

Уряд Німеччини зберігає довіру до України на тлі корупційного скандалу в енергетиці - ЗМІ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА