13:17 05.12.2019

Інвестори житлових комплексів корпорації "Укрбуд" просять Зеленського вплинути на припинення спорудження їхніх будинків

1 хв читати
Інвестори житлових комплексів корпорації "Укрбуд" просять Зеленського вплинути на припинення спорудження їхніх будинків

Інвестори житлових комплексів корпорації "Укрбуд" звернулися до президента України Володимира Зеленського з закликом вплинути на ситуацію з припиненням спорудження їхніх будинків.

У зв'язку з цим близько тисячі людей провели в четвер акцію біля Офісу президента України.

Вони закликають главу держави, як гаранта конституційних прав і свобод громадян, невідкладно розглянути та відреагувати на колективне звернення інвесторів, зареєстроване 29 листопада, з 1060 підписами інвесторів, і сотні індивідуальних звернень.

Учасники акції та підписанти звернення просять Зеленського створити робочу групу при Раді національної безпеки і оборони за участю представників органів влади, Української державної будівельної корпорації "Укрбуд", ТОВ "Укрбуд Девелопмент", ТОВ "ФК "Житло-Капітал" і представників ініціативної групи інвесторів.

Вони вважають, що ця робоча група повинна розробити план щодо виходу з кризової ситуації та відновлення будівництва житлових комплексів, а президент має взяти ситуацію під особистий контроль.

"Закликаємо Вас негайно вжити запропонованих заходів для запобігання руйнівним наслідкам на ринку нерухомості України, для уникнення зростання соціального напруження в країні та політичної дестабілізації, оскільки в небезпечному становищі перебуває доля понад 40 тис. осіб з усієї України, більшість з котрих придбали житло за останні накопичення, які відкладали все своє життя", - йдеться у зверненні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА