Інтерфакс-Україна
18:23 02.01.2020

Чиновника Ужгородської міськради підозрюють у хабарництві, розтраті та службовому підробленні

1 хв читати
Чиновника Ужгородської міськради підозрюють у хабарництві, розтраті та службовому підробленні

Співробітники Нацполіції України в Закарпатській області та облпрокуратури задокументували протиправну діяльність керівника одного з управлінь Ужгородської міської ради та зібрали матеріали, що підтверджують його причетність до вчинення злочинів.

"Під час слідства правоохоронці встановили, що за підписання актів виконаних робіт за недостовірними відомостями стосовно їх обсягу керівник одного з управлінь Ужгородської міської ради отримав неправомірну винагороду - 20 тис. грн від представника комерційної структури", - йдеться в оприлюдненому в четвер повідомленні.

Згідно з експертним висновком, сума завданого збитку в результаті підписання цих актів становить 520 тис. грн

"Це майже половина від загальної суми договору, який було укладено між комерційною та державною структурами", - додали в поліції.

У четвер, 2 січня, керівнику одного з управлінь Ужгородської міської ради повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) і ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Девʼятьох окупантів взяли в полон українські військові на Курщині - ДШВ

ДБР викрило факти катувань ув’язнених у Полтавському СІЗО

Помер народний депутат Мороз з групи "Відновлення України"

Тепло втримається найближчими днями в Україні, короткочасні дощі з грозами пройдуть в Карпатах та на південному сході

Зусилля Папи Франциска щодо досягнення миру в Україні не зійдуть нанівець, а житимуть у серцях його пастви – голова ПЦУ

ДБР завершило розслідування щодо постачання війську неякісних аптечок на понад 18 млн грн

В Україні помер громадянин КНР, травмований у ДТП з автобусом у Вінницькій області

"Нафтогаз" врятував опалювальний сезон у Кривому Розі, Миколаєві та Херсоні завдяки гумдопомозі на 5 млрд грн

Агентка ГРУ планувала удари по аеродромах та складах ЗСУ на Хмельниччині

Зеленський висловив співчуття у зв'язку зі смертю Папи Римського Франциска

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА