19:32 14.01.2020

ВР планує прискорити розгляд кримінальних проваджень у судах першої інстанції

1 хв читати
ВР планує прискорити розгляд кримінальних проваджень у судах першої інстанції

Верховна Рада має намір внести зміни до Кримінального процесуального кодексу, щоб прискорити розгляд кримінальних проваджень у судах першої інстанції.

За відповідний законопроект №2456 "про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо здійснення кримінального провадження в суді першої інстанції колегією суддів" у першому читанні проголосували 312 народних депутатів.

Метою законопроекту, як зазначено в пояснювальній записці, є прискорення розгляду кримінальних проваджень у судах першої інстанції, зменшення кількості кримінальних проваджень, які передають із одного суду до іншого у зв'язку з неможливістю сформувати колегію суддів, поліпшення загалом якості доступу громадян до правосуддя.

Для цього в проекті пропонується внести зміни до ч. 2 ст. 31 "Склад суду" Кримінального процесуального кодексу України та встановити, що кримінальне провадження в суді першої інстанції щодо злочинів, за вчинення яких передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін понад дванадцять років, за клопотанням обвинуваченого здійснює колегіально суд у складі трьох професійних суддів.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА