Інтерфакс-Україна
16:02 18.01.2020

Українському журналісту на 34 роки заборонили в'їзд до Криму та Росії

1 хв читати
Українському журналісту на 34 роки заборонили в'їзд до Криму та Росії

Окупаційна влада Криму заборонила в'їзд на територію півострова і Російської Федерації українському журналісту Тарасу Ібрагімову до 2054 року.

"До 2054 року ФСБ заборонила мені в'їзд в Росію і окупований Крим", - повідомив Ібрагімов на своїй сторінці в Facebook.

Заборона дійсна до 31 травня 2054 року.

"Я безпосередньо пов'язую це зі своєю журналісткою діяльністю і моєю роботою на видання, які активно висвітлюють суди над кримськими татарами в Криму і в Росії", - заявив Ібрагімов виданню "Крим.Реалія". Він повідомив, що агресії в його сторону не було, проте конкретні причини заборони не були зазначені ні в постанові, ні в усному поясненні.

Тарас Ібрагімов працював у Криму з 2016 року. Співпрацюючи з низкою українських ЗМІ, він висвітлював такі судові процеси, як "справа 26 лютого", справа Ільмі Умерова, справа Хізб ут-Тахрір, "справа українських диверсантів" та інші, а також надавав інформацію про обшуки, арешти і викрадення, які проводять в окупованому Криму співробітники Федеральної Служби безпеки і центру з протидії екстремізму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА