Інтерфакс-Україна
08:27 22.01.2020

Тільки разом ми сильні - Зеленський привітав українців із Днем соборності

1 хв читати
Тільки разом ми сильні - Зеленський привітав українців із Днем соборності

Президент Володимир Зеленський привітав українців зі 101-ю річницею Дня соборності України, повідомив сайт глави Української держави.

"Минуло більше ніж сто років. Чи зробили ми висновки з цієї історії? Вона вчить нас простого, але життєво важливого для України принципу: тільки разом ми сильні. Щоб бути сильними, треба стати єдиними. Щоб стати єдиними, треба бути сильними. Пам'ятаймо про це! Зі святом вас! З Днем соборності України!", - йдеться у відеозверненні президента.

Зеленський зазначив, що "відчуття нації єдиним цілим виникає не тільки завдяки спільним традиціям, культурі та релігії. Є ще цінності. (...) Цінності доброчесності та порядності. Вихованості й толерантності. Цінності свободи та демократії. Бажання економічного добробуту та процвітання. Бажання бути заможним. Цінності поваги до закону, приватної власності та поваги одне до одного".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє жителів Херсону загинули під обстрілами, в області за добу 21 поранений, пошкоджені 8 багатоповерхівок - поліція

ППО знешкодила вночі 206 з 223 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

У Запорізькій області поранено 72-річну жінку внаслідок російського удару по Оріхову

ГУР: внаслідок операції в Московській області виведено з ладу три нитки нафтопродуктопроводу "Кольцевой"

На Сумщині за добу зафіксовано 82 обстріли, семеро постраждалих цивільних

Міністри енергетики G7 засуджують атаки Росії на енергетику України - заява

Генштаб зафіксував впродовж доби 157 бойових зіткнень

Окупанти завдали понад 700 ударів по Запорізькій області протягом доби

Рятувальники ліквідували пожежу після ворожої атаки на об’єкт газовидобувної галузі на Полтавщині

У результаті ракетного удару по Миколаєву є поранені, служби працюють

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА