Інтерфакс-Україна
19:32 10.02.2020

СБУ здійснила в Миколаївській ОДА обшуки у справі про незаконне присвоєння ділянки Дніпро-Бузького лиману

1 хв читати
СБУ здійснила в Миколаївській ОДА обшуки у справі про незаконне присвоєння ділянки Дніпро-Бузького лиману

Служба безпеки України спільно з Офісом генерального прокурора та Національною поліцією здійснила обшуки в будинку Миколаївської обласної державної адміністрації.

Обшуки було проведено в рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного заволодіння земельною ділянкою водного фонду, який входить до акваторії Дніпро-Бузького лиману, площею 157 га, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

"До цього касаційна судова інстанція за позовом прокуратури встановила, що посадові особи Миколаївської ОДА у 2015 році, приймаючи спірне розпорядження щодо водних об'єктів загальнодержавного значення, вийшли за межі своїх повноважень, та визнала недійсним відповідний договір оренди", - зазначено в повідомленні.

Наголошується, що розпорядження такими земельними ділянками перебуває у компетенції Кабінету Міністрів України.

Слідчі дії здійснюються з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо заявив, що передумовою зустрічі Трампа з Зеленським й Путіним буде зближення позицій України, Європи й РФ - ЗМІ

Трамп: є хороші шанси на зустріч з Путіним невдовзі

Понад 56 тис українських військових пройшли вишкіл у Великій Британії - міністр оборони Нідерландів

Сім житлових будинків у Сумах пошкоджені внаслідок атаки росіян - Григоров

Конгрес США готовий ввести санкції та мита проти РФ – сенатор Грем

Трамп має намір зустрітися з Путіним, а відразу після цього – з Путіним і Зеленським – ЗМІ

Трамп оцінив розмову Віткоффа з Путіним як більш продуктивну, ніж очікувалося - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 113 ворожих атак - Генштаб

Володимир Зеленський обговорив проблеми прифронтових територій із головами територіальних громад Сумської області

Зеленський обговорив з міністром і військовими плани Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА