Інтерфакс-Україна
10:58 19.02.2020

Загрози життю постраждалих унаслідок боїв на Донбасі у вівторок українських військових немає

1 хв читати
Загрози життю постраждалих унаслідок боїв на Донбасі у вівторок українських військових немає

Українські військовослужбовці, що дістали поранення та бойові травми внаслідок обстрілів з боку незаконних збройних формувань на сході України у вівторок, отримали медичну допомогу в мобільному госпіталі та готуються до евакуації до військово-медичної клініки, їхньому життю нічого не загрожує.

"Усім пораненим на місці події була надана відповідна медична допомога, всі своєчасно доставлені засобами медичної евакуації на військовий мобільний госпіталь. Наразі вони там після дообстеження отримали відповідну хірургічну допомогу і готуються до евакуації в один із військово-медичних клінічних центрів за призначенням. Загрози життю наших поранених немає", - йдеться у відеоповідомленні, оприлюдненому на сторінці Операції об'єднаних сил у соцмережі Facebook.

Як повідомлялося, незаконні збройні формування у вівторок 22 рази порушили режим припинення вогню на Донбасі, один український військовослужбовець загинув, четверо отримали поранення, двоє – бойове ураження.

ОСТАННЄ

Фестиваль "Bouquet Kyiv Stage" стартував в Києві

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді ухвалити закон щодо включення ГУР МО до окремих суб’єктів державної авіації - нардеп

Матернова про саміт Трампа-Путіна: Україна хоче миру, але не будь-якою ціною

Сибіга: завдяки спільній трансатлантичній силі можна досягти гідного миру

Трамп: Якщо зустріч з Путіним буде поганою, то завершиться дуже швидко – ЗМІ

Трамп: Важливішою за двосторонню зустріч з Путіним буде тристороння за участі Зеленського

В українському полоні понад сто громадян з 32-х країн світу, без урахування росіян

Поранення та травми, отримані військовими в полоні, прирівнюються до бойових

Президент Аргентини готовий докласти особистих зусиль до гарантій безпеки для України

Польські прикордонники затримали українських залізничників, які в'їхали до Польщі у стані алкогольного сп'яніння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА