19:15 21.02.2020

"Укрзалізниця" розпочала конкурс із вибору голови правління

2 хв читати
"Укрзалізниця" розпочала конкурс із вибору голови правління

Наглядова рада АТ "Укрзалізниця" оголосила про проведення відкритого відбору кандидатів на посаду голови правління компанії, йдеться в повідомленні залізничного оператора.

Ключові цілі посади: забезпечити ефективність, продуктивність і своєчасність залізничного транспорту й логістичних послуг для економіки та громадян; підвищити ефективність організації бізнесу, рівень прозорості, відкритості та якості стандартів управління; підготувати компанію до роботи на лібералізованому ринку послуг залізничних перевезень.

Кандидат на посаду голови правління повинен мати не менше трьох років досвіду в управлінні великими компаніями, працюючи як виконавчий директор рівня С (генеральний директор, президент, голова правління, С-1 - EVP); досвід роботи на рівні керівника великої залізничної компанії з щорічним вантажним перевезенням не менше ніж 20 млрд тонн-км або великої транспортної компанії з щорічним обігом не менше ніж $1 млрд.

Щоб уникнути сумнівів, кандидати без галузевого досвіду, але з винятковим досвідом лідерства і трансформаційними успіхами також запрошуються до участі.

Схвалюється успішний досвід у розробці та управлінні складними проектами у сфері організаційних змін (трансформація бізнес-моделі, організаційна перебудова, стартапи в нових країнах, злиття/поглинання), а також досвід управління портфелем капітальних інвестиційних проектів загальним обсягом понад $100 млн і досвід управління змінами регуляторної сфери та впливу уряду.

Кандидат повинен мати глибокі практичні знання з економіки, досвід стратегічного та інвестиційного планування, бюджетування на великих підприємствах.

Кандидат повинен мати навички переговорів на високому рівні, зокрема на урядовому, міжнародному й діловому рівні, володіти українською і/або російською мовами (і бути здатним вивчити українську через півроку після призначення). Вільне володіння англійською діловою мовою є суттєвою перевагою.

У компанії також наголосили, що дотримуватимуться політики гендерної різноманітності.

Окрім цього, зазначається, що голова правління не може обіймати позицію радника або члена наглядової ради або схожу позицію в будь-яких підприємствах поза "Укрзалізницею".

Для участі у відкритому відборі кандидат має надіслати необхідний пакет документів, англійською та/або російською мовою компанії Boyden Global Executive Search (ТОВ Бойден Україна) до 17:00 за київським часом 16 березня 2020 року.

"Укрзалізниця" - державне підприємство залізничного транспорту України, яке є монополістом і контролює більшу частину залізничного транспорту в країні. Загальна довжина колій становить понад 19 тис. км, "Укрзалізниця" посідає шосте місце серед залізничних пасажирських перевізників у світі і є сьомим найбільшим вантажним перевізником світу.

Наразі компанія забезпечує 82% вантажних і майже 50% пасажирських перевезень, що здійснюються всіма видами транспорту України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Російські найманці на Донбасі цілеспрямовано здійснили провокаційні обстріли позицій ЗСУ з артилерії, розташованої в житлових кварталах

Відкриття КПВВ "Станиця Луганська" слід відкласти через велику кількість випадків COVID-19 на непідконтрольній території області

Суд зобов'язав НАБУ внести в ЄРДР відомості про вчинення кримінального злочину братом Єрмака

Кількість жертв коронавірусу в Британії перевищила 50 тис.

Парламент посилив державні гарантії дітям-сиротам - Струневич

У шести районах Рівненщини відновлять пасажирські перевезення

В Іспанії другий день поспіль немає летальних випадків від коронавірусу

ФРУ закликає президента ініціювати правки в закон 1210 для зниження ренти на ЗРС через кризу в ГМК

У Швейцарії заявляють, що зупинили поширення коронавірусу

У Нью-Йорку збережуть комендантську годину до кінця цього тижня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА