Інтерфакс-Україна
08:42 24.02.2020

Четверо жителів Казахстану з Diamond Princess поміщені вдома на 14-денний карантин

1 хв читати

Казахстанці, що перебували на карантинному лайнері Diamond Princess, минулої суботи повернулися на батьківщину і поміщені на карантин, повідомив в понеділок агентству "Інтерфакс-Казахстан" офіційний представник міністерства охорони здоров'я республіки Діас Ахметшарип.

"Вони прибули в суботу о шостій ранку рейсом Токіо - Нур-Султан авіакомпанією SCAT", - сказав Ахметшарип агентству.

За його словами, прибулі поміщені на 14-денний карантин.

Як повідомлялося, аналізи чотирьох жителів Казахстану - двох жінок і двох дітей, які перебували на карантині на борту лайнера Diamond Princess, - показали негативний результат на коронавірус і вони зможуть повернутися на батьківщину.

Лайнер Diamond Princess 20 січня відправився з японського міста Йокогама в двотижневий круїз за маршрутом Кагосіма - Гонконг - Окінава, який повинен був завершитися 4 лютого, проте з'ясувалося, що один із пасажирів, який зійшов на берег в Гонконзі, був заражений коронавірусом. 3 лютого круїзне судно залишилося на рейді в порту Йокогами для проведення перевірки всіх пасажирів. Міністерство охорони здоров'я Японії вимагає залишити лайнер на 14-денний карантин. На момент виявлення перших випадків захворювання на борту перебувало близько 3,7 тис. пасажирів (зокрема четверо казахстанців) і членів екіпажу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров за результатами зустрічі у Стамбулі: 1200 людей взяли участь у гуманітарному обміні і ці обміни буде продовжено

Кабмін поклав на Міненерго функції із забезпечення формування держполітики у сфері управління зоною відчуження

Кабмін пропонує Раді погодити нові норми підтримки сімей з дітьми: підвищення виплат за народження, "єЯсла", "Пакунок школяра"

Кабмін пропонує Раді скасувати адмінвідповідальність за порушення вимог щодо заняття народною медициною

Кабмін пропонує Раді скасувати понад 60 інструментів держрегулювання господарської діяльності у різних сферах

Затвердили запуск грантового конкурсу в межах Brave1 щодо виробництва вибухових речовин в Україні - Свириденко

Умєров доповів президенту України про результати третьої зустрічі з представниками РФ у Стамбулі

Кабмін перепризначив 6-х заступників міністра економіки в об'єднане Мінекономіки, довкілля та сільського господарства

Троє мирних жителів постраждалі через ворожі обстріли Купʼянського району Харківської області - прокуратура

Кабмін звільнив Павліченка з посади заступника міністра енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА