10:08 25.02.2020

В Італії триває зростання зараження уханьським вірусом: сім осіб померли

1 хв читати
В Італії триває зростання зараження уханьським вірусом: сім осіб померли

Сім осіб померли внаслідок зараження гостроінфекційним коронавірусом Covid-19 в Італії, виявлено 231 зараженого, повідомляє у вівторок італійський телеканал TG24.

Найбільша кількість заражень припадає на італійські області Ломбардія (172) та Венето (33).

У зв'язку з ускладненням епідеміологічної обстановки в Італії сусідні з нею балканські країни - Словенія, Хорватія, а також Сербія запровадили особливі заходи контролю за людьми, що повертаються з Італії.

Міністерства закордонних справ цих країн рекомендують своїм громадянам утриматися від поїздок до Ломбардії та Венето.

Влада Маврикію з міркувань безпеки не дала висадитися на острові 40 туристам, що прибули з цих регіонів Італії на відпочинок, тоді як іншим туристам із літака, що прибув з Італії, було дозволено пройти паспортний контроль.

Епідеміологічна ситуація в Італії ускладнилася минулого тижня, коли перший випадок зараження було зареєстровано у 38-річного жителя населеного пункту Кастільйоне д'Адда в Ломбардії. Пацієнта госпіталізували в середу, але спочатку медики не пов'язували симптоми його хвороби з уханьським вірусом. Після погіршення самопочуття чоловіка його дружина розповіла, що хворий спілкувався з другом, який нещодавно повернувся з Китаю.

Нині Італія займає третє місце у світі за кількістю заражених уханьським вірусом після Китаю та Південної Кореї.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА