Інтерфакс-Україна
07:49 29.02.2020

Бойовики 8 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, поранений один військовий

2 хв читати
Бойовики 8 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, поранений один військовий

За минулу добу незаконні збройні формування 8 разів порушували режим припинення вогню на Донбасі, поранений один український військовослужбовець, повідомив прес-центр штабу операції об'єднаних сил.

"28 лютого озброєні формування Російської Федерації 8 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець об'єднаних сил отримав поранення", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці штабу ООС в соцмережі Фейсбук у суботу вранці.

П'ять обстрілів зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", а саме два рази поруч з Водяним - з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї, поблизу Пищевика - з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї, неподалік Лебединського - з мінометів калібру 82 мм противник випустив 18 мін, поруч з Новотроїцьким - з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і іншої стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник здійснив три обстріли наших позицій, а саме неподалік Новотошківського - з великокаліберних кулеметів, а також по наших позиціях вівся снайперський вогонь, двічі в районі н.п. Оріхове - із120-мм мінометів ворог випустив 9 мін та 3 міни з міномета калібру 82 мм.

З початком поточної доби російські окупаційні війська тричі вели вогонь у бік українських позицій, а саме поруч з Невельським - з 120-мм міномета - 6 мін, неподалік Майського - з міномета калібру 82 мм противник випустив 3 міни, а також зафіксовано вогонь з гранатометів різних систем , великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї, в районі н.п. Красногорівка - зі станкового протитанкового гранатомета - 6 пострілів, а також вівся вогонь з великокаліберних кулеметів.

"За поточну добу втрат немає", - додали в штабі.

 

 

ОСТАННЄ

Калмикова обговорила з послом Канади створення Мультидонорського фонду підтримки ветеранів

Верховний Суд залишив без змін вирок колишньому службовцю Держслужби експортного контролю - 10,5 років тюрми

Росіяни атакували південь Одещини, пошкоджено інфраструктуру, поранено людину

П'ятеро мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Сили безпілотних систем уразили за добу 1225 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 21 січня знищили або подавили 84 з 98 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував упродовж доби 110 бойових зіткнень

Трамп таки вилетів у Швейцарію після повернення до США через несправність літака - ЗМІ

Американські військові затримали сьомий за рахунком танкер за нелегальне перевезення венесуельської нафти

Двоє людей загинули й одна постраждала внаслідок нічної ракетно-дронової атаки ворога у Дніпропетровській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА