13:24 02.03.2020

"Епіцентр" вводить у продаж марлеві пов'язки через дефіцит медичних масок, "Ашан" відзначає зростання попиту на крупи

2 хв читати
"Епіцентр" вводить у продаж марлеві пов'язки через дефіцит медичних масок, "Ашан" відзначає зростання попиту на крупи

Українська мережа торговельних центрів "Епіцентр К" у зв'язку зі зростанням попиту на медичні маски вводить в асортимент багаторазові марлеві пов'язки українського виробника "Укрмедтекстиль".

"Справді, наразі ажіотажний попит на медичні маски. Вони виготовляються виключно за межами України, тому їх імпорт був тимчасово призупинено через підвищений попит на продукцію у виробників. Зараз готуємо до введення в асортимент багаторазові марлеві пов'язки від українського виробника "Укрмедтекстиль", але їх виробництво не може забезпечити весь підвищений попит через те, що пов'язки шиються вручну", - повідомила прес-служба мережі у відповідь на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

У компанії також констатували зростання попиту на антисептики, проте проблем із постачаннями цієї групи товарів не спостерігається.

"Ажіотаж також значно вплинув на попит на дезінфектор. Товарні запаси антисептиків у ТЦ "Епіцентр" збільшено, проблем із постачаннями немає", - зазначили в "Епіцентр К".

У прес-службі мережі "Ашан", крім масок і антисептиків, констатували зростання попиту на крупи, також зріс продаж цибулі, часнику та цитрусових.

"Ажіотаж справді є, але не такий високий, як в аптеках, наприклад. Дефіциту товару в нас поки що не спостерігається. Ми збільшуємо запаси масок на складах супермаркетів. Але в лютому, в традиційний період зростання сезонних захворювань, збільшуємо закупівлю масок, тому в нас поки що є достатні обсяги залишків цього товару на складах", - повідомили агентству в прес-службі "Ашану".

Водночас ритейлер допускає можливість виникнення проблем у разі замовлення нових партій масок.

"Замовлення нових партій товару справді може бути проблематичним у зв'язку з ситуацією на ринку", - констатували в компанії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА