Інтерфакс-Україна
12:52 05.03.2020

Перші випадки зараження коронавірусом виявлено у Словенії та в Боснії і Герцеговині

1 хв читати
Перші випадки зараження коронавірусом виявлено у Словенії та в Боснії і Герцеговині

Перші випадки зараження новим типом коронавірусу Covid-19 зафіксовано в Боснії і Герцеговині та Словенії, повідомляють у четвер європейські ЗМІ.

Захворювання в Боснії і Герцеговині виявлено в чоловіка, який нещодавно повернувся з поїздки в Італію. Він перебуває в лікарні міста Баня-Лука. Взяті в його дружини аналізи на коронавірус показали негативний результат. Однак коронавірус підтвердився у їхньої дитини.

У Словенії також підтверджено перший випадок захворювання. Хворий перебуває в лікарні Любляни, він нещодавно повернувся до Словенії з поїздки в Марокко.

Коронавірус виявлено вже в більше ніж 80 країнах, захворіли 95 тис. осіб, померли 3,2 тис. Найбільше випадків - у Китаї, там захворіли 80,5 тис. осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА