Інтерфакс-Україна
07:19 15.03.2020

СБУ заблокувала діяльність транснаціонального угруповання контрабандистів наркотиків

2 хв читати
СБУ заблокувала діяльність транснаціонального угруповання контрабандистів наркотиків

 

Київ. 15 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Співробітники Служби безпеки України заблокували в Києві діяльність транснаціонального організованого угруповання, яке спеціалізувалося на контрабанді та збуті оптових партій наркотичних засобів і психотропних речовин вартістю майже 2,5 млн грн, повідомив прес-центр СБУ.

"За даними слідства, учасники групи налагодили незаконне переправлення в нашу країну кокаїну, психотропу МДМА ("екстазі") і канабісу з деяких країн Латинської Америки і Європи. Отриманий з-за кордону товар фігуранти реалізовували на території Києва та Київської області", - йдеться в повідомленні.

Також учасники угруповання з наркокур'єрів контрабандно переміщували наркотики в одну з країн Близького Сходу. Всього правоохоронці затримали шістьох учасників угруповання.

Зазначається, оперативники СБУ під час 14 обшуків в квартирах, офісних приміщеннях і автомобілях фігурантів вилучили велику кількість наркотичних засобів і психотропних речовин.

Також встановлено, що фігуранти організували в Києві діяльність підпільного колцентра. Там ділки займалися незаконним отриманням грошей за проведення валютно-фінансових махінацій з реквізитами банківських карт жителів країн ЄС і Африки.

Затриманим оголошено про підозру в ч.3 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Після проведення відповідних експертиз і комплексу слідчих дій вирішиться питання про притягнення зловмисників до відповідальності за вчинення злочинів у складі організованої групи за ч. 3 ст. 28 Кримінального кодексу України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський щодо готовності РФ на припинення вогню: Росія "крутить носом", але деякі наші партнери можуть ніс відкрутити, якщо захочуть

Видавництво Vivat відкрило 20 книгарню

Зеленський: думаю, що я найближчим часом зустрінусь з Трампом

Освітній омбудсмен про проросійську підпільну школу в Києві: з’ясовуємо обставини та надано їм правову оцінку

Українська делегація в Парижі зустрілася з радниками з нацбезпеки "коаліції охочих"

В Україну не надходили нові системи ППО від США, постачання ракет до них хочемо прискорити – Зеленський

63 ОМБ: на Донеччині взято у полон російського військового родом з Уганди

Зеленський: лютий може бути робочим місяцем щодо змін в законодавстві

Енергопостачання лікарень і електротранспорту Львова не налагодилося – Садовий

Зеленський: поки немає кандидатури на посаду заступника керівника ОП на економічному напрямку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА