Інтерфакс-Україна
16:25 16.03.2020

Угорщина закриває кордони через коронавірус

1 хв читати

Угорщина через коронавірус закриває кордони для всього пасажирського транспорту, в країну зможуть потрапити лише її громадяни, повідомляє в понеділок новинний портал Hungary Today.

Про такі заходи оголосив прем'єр-міністр країни Віктор Орбан, виступаючи в парламенті. Він зазначив, що влада Угорщини веде переговори на міжнародному рівні у зв'язку з рішенням про закриття кордонів.

У країні з понеділка заборонено проводити будь-які масові заходи, спортивні матчі проводитимуть без участі глядачів.

Паби, кінотеатри та культурні заклади будуть закриті, а ресторанам, кафе та магазинам дозволено працювати до 15:00.

В Угорщині виявлено 39 випадків захворювання коронавірусом, одна людина померла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

4,3 млрд грн сьогодні спрямовано бригадам, чиї батальйони діють на лінії бойового зіткнення – Шмигаль

Ексдержуповноважена АМКУ Артеменко з офісу реформ Кабміна стала заступницею глави Мінекономіки

Апеляційна палата ВАКС залишила в силі підозру екснардепу Грановському у справі ОПЗ

Україна оцінюватиме результати зустрічі на Алясці за трьома критеріями, серед них негайне припинення вогню - Подоляк

Російський намір щодо Добропілля був показати силу перед Аляскою, і фактично для окупанта це закінчується його знищенням - Зеленський

Зеленський доручив МЗС і ОП провести аудит роботи з партнерами в рамках оборонних коаліцій

Зеленський: Завтрашній день для всіх в Європі почнеться рано, готуємося до відповідних розмов

Росіяни продовжують атакувати Дніпропетровщину, постраждало троє людей – ОВА

Зеленський: У день перемовин росіяни вбивають, і це багато про що говорить

Дрон з ШІ, який знищує цілі за понад 50 км, презентувала 3 ОШБр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА