12:17 30.03.2011

Литвин знову вимагає публічних вибачень від екс-майора Мельниченка за наклеп

1 хв читати

Голова Верховної Ради Володимир Литвин знову подав до суду на колишнього офіцера Управління державної охорони України майора Миколу Мельниченка.

Прес-секретар спікера Ольга Чорна підтвердила інформацію про те, що В.Литвин звернувся до Деснянського районного суду Києва.

На сайті інтернет-видання "Українська правда" оприлюднено фотокопію судового позову від 1 березня 2011 року.

Згідно з цим документом, спікер просить суд зобов'язати М.Мельниченка спростувати на прес-конференції для засобів масової інформації поширену ним неправдиву інформацію про В.Литвина, а також публічно вибачитися за завданий моральний збиток.

В.Литвин також просить суд стягнути з майора одну гривню морального збитку.

У судовому позові містяться цитати М.Мельниченка з його інтерв'ю деяким виданням, де той стверджує, що замовником та ідеологом вбивства журналіста Георгія Гонгадзе був В.Литвин.

Крім того, спікер нагадав, що 17 січня 2006 року Деснянський районний суд Києва вже задовольняв його позов проти М.Мельниченка і зобов'язав майора " в п'ятнадцятиденний термiн з моменту, коли рiшення суду набере законної чинностi, спростувати на прес-конференцiї в агентствi "Iнтерфакс-Україна". Проте минуло понад п'ять років, а рішення суду М.Мельниченко так і не виконав.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА