Інтерфакс-Україна
14:36 24.03.2020

"АТБ" упроваджує спеціальну годину для відвідування магазинів пенсіонерами та людьми похилого віку

1 хв читати
"АТБ" упроваджує спеціальну годину для відвідування магазинів пенсіонерами та людьми похилого віку

ТОВ "АТБ-Маркет" (Дніпро), що володіє в Україні мережею магазинів формату "дискаунтер" і входить до складу корпорації "АТБ", впроваджує у своїх супермаркетах окремий час з 9 до 10 ранку для відвідування магазинів пенсіонерами та людьми похилого віку.

"З огляду на те, що магазини мережі "АТБ" відвідує велика кількість людей похилого віку, а, як відомо, саме вони наразі перебувають у в групі найбільшого ризику в разі зараження коронавірусом, компанія впроваджує регламентний час для пенсіонерів", - повідомила прес-служба "АТБ".

Компанія закликає покупців поставитися з розумінням до нововведень і не відвідувати магазини з 9 до 10 ранку, щоб дозволити людям похилого віку здійснювати покупки без загрози здоров'ю.

Як повідомлялося, "АТБ" упровадив обмеження на кількість відвідувачів, які можуть одночасно перебувати в магазині, а також обмеження з продажу товарів в одні руки.

Корпорація "АТБ" - об'єднання компаній у сфері роздрібної торгівлі, виробництва та продажу продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія "АТБ-маркет", кондитерська фабрика "Квітень" (ТМ Bravissimo, "Квітень", Biscuits Collection), м'ясна фабрика "Фаворит Плюс" (ТМ "Добров", "М'ясна лавка", "Ковбасний ряд"), спорткомплекс "Схід" у Дніпрі. У корпорації налічується понад 64 тис. співробітників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА