Інтерфакс-Україна
13:30 25.03.2020

Британський принц Чарльз заразився коронавірусом - ТБ

1 хв читати
Британський принц Чарльз заразився коронавірусом - ТБ

У 71-річного британського принца Чарльза діагностували новий коронавірус Covid-19, повідомив у середу британський телеканал Sky News із посиланням на заяву канцелярії британського королівського палацу.

"У принца Уельського позитивний результат на коронавірус", - йдеться в заяві Кларенс-хаус, оприлюдненій у середу.

"У нього проявляються слабкі симптоми, але в іншому він залишається в доброму здоров'ї і працював із дому протягом останніх кількох днів", - зазначає Кларенс-хаус.

Королівська сім'я повідомляє, що дружина принца герцогиня Корнуольська Камілла також пройшла тест на коронавірус, він виявився негативним.

Нині принц Чарльз із дружиною перебувають у самоізоляції в їхньому домі в Шотландії, дотримуючись медичних рекомендацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада затвердила формат та правила вступної кампанії 2026р, НМТ проходитиме в один день

Російського космонавта Артем’єва усунули від місії Crew-12 після підозр у спробі шпигунства проти SpaceX

Єврокомісар Домбровскіс: репараційна позика не завдає шкоди Центробанку РФ та пропонує сильні захисні механізми країнам ЄС

"Генерал Черешня" повідомив про оновлення флагманського перехоплювача БпЛА AIR Pro

УЧХ продовжує набір у першу групу програми #REDpreneur Women

Фон дер Ляєн: ми врахували більшість занепокоєнь Бельгії

У Харкові вибух, є загиблий та двоє постраждалих - мер

Фон дер Ляєн: ухвалення репараційної позики для України не вимагає одностайності в ЄС, запозичення ЄС повинно бути підтримано всіма

Політологи та експерти за підсумками поїздки Віткоффа та Кушнера до Москви сходяться на думці, що РФ продовжує затягувати час

Омбудсман закликає визначити відповідальних за освіту дітей з ТОТ та встановити терміни усунення проблем

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА