16:15 25.03.2020

Печерський райсуд зобов'язав ПриватБанк виплатити понад $200 млн шести офшорам Суркісів, банк оскаржить - ЗМІ

1 хв читати
Печерський райсуд зобов'язав ПриватБанк виплатити понад $200 млн шести офшорам Суркісів, банк оскаржить - ЗМІ

Суддя Печерського районного суду Києва В’ячеслав Підпалий 25 лютого ухвалою зобов'язав державний ПриватБанк виплатити понад $200 млн на користь шести офшорних компаній братів Суркісів, повідомило видання "НВ" із посиланням на судовий реєстр.

Суддя постановив, що ПриватБанк зобов'язаний компенсувати офшорним компаніям Суркісів кошти, які вони у 2012-2014 рр. розмістили на рахунках кіпрської філії ПриватБанку, та відсотки, які мали нараховуватися за умовами депозитних договорів, зазначає видання.

Уточнюється, що за рішенням суду відшкодувати збиток державний банк зобов'язаний компаніям Camerin Investments LLP, Sunnex Investments LLP, Tamplemon Investments LLP, Berlini Commercial LLP, Lumil Investments LLP і Sofinam Investments LLP.

ПриватБанк планує подати апеляцію на цей вердикт суду.

Як повідомлялося, грошові кошти, розміщені сім'єю Суркісів і їхніми компаніями на депозитних рахунках ПриватБанку та його філій, під час націоналізації банку наприкінці 2016 року потрапили під процедуру bail-in, оскільки Суркісів було визнано пов'язаними з ПриватБанком особами.

Суркіси оскаржили внесення їх до процедури bail-in у судах. Зокрема, Верховний Суд України 16 квітня продовжить розгляд касаційної скарги Нацбанку України, Кабінету Міністрів і ПриватБанку на рішення судів нижчих інстанцій на користь Суркісів щодо їхніх коштів у банку на суму понад 1 млрд грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА