Інтерфакс-Україна
12:16 27.03.2020

В Україні близько 40 тис. працівників соцслужб надають допомогу, в період карантину виявлено ще 20 тис. осіб, які її потребують

1 хв читати
В Україні близько 40 тис. працівників соцслужб надають допомогу, в період карантину виявлено ще 20 тис. осіб, які її потребують

В Україні близько 40 тис. соціальних працівників дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, сім'ї з дітьми отримували необхідні соціальні послуги, повідомляє Міністерство соціальної політики.

"Зокрема, понад 30 тис. соціальних працівників обслуговують удома самотніх громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. Вони забезпечують доставку продуктів харчування, медикаментів та інших товарів додому до громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, допомагають їм оплачувати рахунки, готувати їжу, здійснювати заходи особистої гігієни, прибирати тощо", - йдеться в повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

Також понад 6 тис. працівників і фахівців із соціальної роботи надають допомогу сім'ям, дітям і молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, безпритульним особам та іншим вразливим верствам населення.

"У період карантину соціальні працівники виявляють самотніх громадян, а також тих, хто проживає сам, з числа літніх людей та осіб з інвалідністю. Станом на 24 березня 2020 року додатково виявлено близько 20 тис. осіб, які потребують допомоги з боку держави", - зазначили у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Комісія при Міносвіти видала 345 свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту в 2025р

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Росіяни вдарили по об'єкту теплогенерації у Херсоні – ОВА

Ветеранський фонд запустить тематичний грантовий курс у сферах виробництва та організації харчування в 2026р

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

Фільм "2000 метрів до Андріївки" режисера Чернова увійшов до шортлиста премії "Оскар"

Міноборони подало в уряд документи для запуску Defence City з 5 січня

Тростянець за підтримки Greenpeace відбудував зруйновану РФ п’ятиповерхівку та перевів її на відновлювальні джерела енергії

ППО знешкодило 37 із 69 безпілотників, зафіксоване влучання 29 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

Чоловіка було поранено у Херсоні через російський обстріл – МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА