22:19 02.04.2020

Мексика почала черговий перегляд раніше введених обмежень на імпорт листового г / к прокату з РФ і України

2 хв читати
Мексика почала черговий перегляд раніше введених обмежень на імпорт листового г / к прокату з РФ і України

Секретаріат з економіки (Secretaría de Economía) Мексики заявив про початок адміністративної процедури перегляду дії компенсаційних мит на гарячекатаний листовий прокат з вуглецевої сталі походженням з України та Росії.

У повідомленні від 26 березня поточного року на сайті офіційного бюлетеня уряду Мексики йдеться(Diario Oficial de Federacion, DOF), що перегляд обмежень проводиться в зв'язку з закінченням терміну дії раніше введених заходів.

При цьому в резолюції констатується, що компенсаційні мита на листовий г / к прокат Мексика впровадила 28 березня 2000 року в розмірі 30,31% для РФ і 46,66% для України. Після цього 17 березня 2006 року було опубліковано рішення стосовно продовження цих мит. Після чергового перегляду 8 вересня 2011 року було прийнято рішення про зниження мит до 21% для РФ і 25% для України. 28 січня 2016 року було прийнято рішення продовжити дію мит.

При цьому Мексика в травні 2013 року порушила розслідування за підозрою в ухилянні від сплати імпортерами мит на прокат вуглецевої сталі з РФ і України шляхом поставок аналогічної продукції з додаванням бору. Розслідування ініціювала мексиканська сталеливарна група Altos Hornos de Mexico (AHMSA).

21 березня 2014 року Мексика опублікувала рішення про ухилення компаніями України і Росії від сплати мит на прокат вуглецевої сталі шляхом поставок в цю країну аналогічної продукції з додаванням бору. При цьому накладене компенсаційне мито в розмірі 21%, зокрема, на російську продукцію з додаванням бору.

28 серпня 2019 року було опубліковано повідомлення про майбутнє завершення дії мит, у разі неподання заперечень з боку національних виробників. Однак національні виробники г / к прокату Ahmsa і Ternium Mexico 19 і 20 лютого 2020 року знову подали скарги з проханням про чергове продовження дії мит на продукцію з РФ і України. В рамках перегляду розглядатиметься період, запропонований двома мексиканськими компаніями - з 1 січня до 31 грудня 2019 р. При цьому він порівнюватиметься з періодом з 1 січня 2015 року до 31 грудня 2019 року.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВООЗ обговорює з Китаєм питання щодо розслідування появи COVID-19

В Єгипті застерігають щодо колапсу системи охорони здоров'я, якщо влада не захистить медиків від коронавірусу

Світ може чекати другий пік першої хвилі пандемії коронавірусу

Профільний комітет ВР заявив про готовність брати участь у роботі Координаційної ради МТСБУ

У справі нацгвардійця Марківа в Слов'янську експерти проводять слідчий експеримент

ВАКС закрив справу про декларування недостовірної інформації екс-главою Держаудитслужби Гаврилової через завершення термінів давності

Потрібен екстрений пакет допомоги українському бізнесу

На Харківщині родина фермерів змушувала працювати безкоштовно 9 осіб

У Києві зросла кількість звернень про домашнє насильство, від початку року постраждали понад 6,5 тис. жінок

В Олександрівській лікарні Києва сталася пожежа, ніхто не постраждав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА