Інтерфакс-Україна
11:41 03.04.2020

Пиво Corona через коронавірус тимчасово перестали варити в Мексиці

1 хв читати
Пиво Corona через коронавірус тимчасово перестали варити в Мексиці

Мексиканська пивоварня Grupo Modelo, яка виробляє, зокрема, пиво Corona, вирішила призупинити свою діяльність, повідомляють іспаномовні ЗМІ.

"Ми наразі перебуваємо на стадії зниження обсягів виробництв на наших заводах, щоб звести його до абсолютного мінімуму", - йдеться в повідомленні компанії.

У компанії, якій також належать бренди Pacifico і Modelo, зазначили, що пішли на такий крок відповідно до розпорядження уряду Мексики тимчасово призупинити всю діяльність непершочергової значущості в країні до 30 квітня, щоб знизити поширення коронавірусу.

Очікується, що повністю завершити цей процес компанії вдасться протягом найближчих кількох днів.

Згідно з останніми даними, з початку спалаху коронавірусу в Мексиці зареєстровано понад 1,5 тис. випадків зараження. Майже 50 осіб померли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кардинали протягом ранку четверга не змогли обрати нового Папу Римського

Путінське "парадне перемир'я" виявилося фарсом, Україна адекватно реагує на обстріли і надає інформацію партнерам – Сибіга

Міноборони допустило до експлуатації три модифікації помпових рушниць

Перед ратифікацією Угоди зі США "Євросолідарність" ініціює спеціальну заяву парламенту – Геращенко

В Раду внесено законопроєкт про військового омбудсмана

Мир з Росією неможливий за рахунок тільки дипломатії, вважає Яценюк

В Україні збережеться прохолодна дощова погода, місцями заморозки

ОСУВ "Хортиця" про оголошене РФ "перемирʼя": Зафіксовано більше 50 боєзіткнень, наші захисники дзеркально відповідають на всі виклики

Голова Військового комітету НАТО: Ваша боротьба — це наша спільна справа

Велика Британія та Франція готуються до будь-якої можливості припинення вогню, щоб допомогти Україні скористатися цією можливістю, закріпити її, - Радакін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА