07:36 05.04.2020

Трамп направляє в штат Нью-Йорк тисячу військових медиків

1 хв читати
Трамп направляє в штат Нью-Йорк тисячу військових медиків

Президент США Дональд Трамп розпорядився відправити тисячу військових лікарів у штат Нью-Йорк, який є епіцентром епідемії коронавірусу в Штатах.

"Згідно мого указу тисячу представників збройних сил буде направлено в Нью-Йорк, щоб надати допомогу там, де вона стане в нагоді, оскільки це найбільш "гаряча точка" (поширення вірусу - ІФ)", - сказав Трамп у суботу журналістам в Білому домі.

Він уточнив, що йдеться про військових лікарів.

Трамп пояснив, що "в нинішніх умовах ми залучаємо військових фахівців у більшому масштабі".

Крім того, президент США повідомив про відправку в штат Нью-Йорк апаратів штучної вентиляції легенів.

"Зараз у нас є близько 10 тис. апаратів ШВЛ на складах. І певну частину ми направимо в Нью-Йорк. Частину безпосередньо в місто Нью-Йорк, частину - для штату", - розповів він.

Трамп також зазначив, що Нью-Йорку допомагають і окремі штати США. "Я радий повідомити, що Орегон витратить велику кількість коштів і направить 140 апаратів ШВЛ безпосередньо в Нью-Йорк", - сказав він.

Штат Нью-Йорк є епіцентром епідемії коронавірусу в США, тут найвищі показники за кількістю хворих (майже 114 тис.) і смертей. Так, більше 3,5 тис. жертв коронавірусу припадає на штат Нью-Йорк, з них майже 2 тис. людей померли в однойменному місті.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА