19:05 14.04.2020

Майже половина опитаних українців вважають, що влада успішно протистоїть коронавірусу, але переважна більшість упевнена, що з низкою завдань вона не впоралася

2 хв читати
Майже половина опитаних українців вважають, що влада успішно протистоїть коронавірусу, але переважна більшість упевнена, що з низкою завдань вона не впоралася

46% опитаних українців вважають, що влада успішна у протидії епідемії коронавірусу в Україні, а 43% дотримуються протилежної думки, свідчать результати соцопитування "Оцінка успішності влади та реакція суспільства на епідемію коронавірусу та політичні події в країні", проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 7-11 квітня.

При цьому лише 12% українців думають, що влада успішно впоралася із забезпеченням лікарень достатньою кількістю тестів на коронавірус, 65% вважають, що влада була в цьому неуспішною.

12% респондентів сказали, що влада успішно впоралася із забезпеченням медиків України засобами індивідуального захисту, а 70% учасників дослідження вважають, що влада не впоралася з цим завданням.

14% опитаних кажуть, що влада успішно впоралася із забезпеченням населення засобами індивідуального захисту; а 80% дотримуються думки, що влада з цим не впоралася.

14% українців зазначають, що влада успішно впоралася із запобіганням можливих економічних проблем в Україні, пов'язаних з епідемією коронавірусу, 66% опитаних протилежної думки.

Опитування проводилося CATI-методом (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Під час опитування було проведено 2000 інтерв'ю у всіх підконтрольних уряду регіонах України. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше). Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

З 6 до 14 серпня на Либідській площі в Києві частково обмежать рух

Трамп: TikTok задля уникнення заборони має бути проданий американській компанії до середини вересня

Одна людина загинула, четверо постраждали в результаті ДТП під Києвом

У Сумах на карантин закрили пологовий будинок

ЮНІСЕФ закликав уряд України перезапустити програму "пакунок малюка"

За минулу добу російські найманці тричі порушили режим тиші на Донбасі, з початку поточної зафіксована одна провокація з боку противника

ВАСУ обрав запобіжний захід екс-чиновнику ЗСУ, підозрюваному в зловживаннях, при облаштуванні полігону завдав збитків понад 37 млн грн

Підготовчий розгляд справи "Кіотських грошей" перенесений на 25 серпня

Київський фунікулер відновить свою діяльність 22 серпня після ремонтних робіт

Колишній іспанський король на тлі корупційного скандалу вирішив покинути країну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА