Інтерфакс-Україна
19:36 16.04.2020

Генерал Шайтанов планував замах на Авакова

1 хв читати
Генерал Шайтанов планував замах на Авакова

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що затриманий контррозвідкою Служби безпеки України за підозрою в держзраді генерал-майор СБУ Валерій Шайтанов готував замах на міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

"Я сьогодні вранці говорив із міністром внутрішніх справ. Він сказав, що так, дійсно, Служба безпеки та її оперативні канали передавали нам, що генерал-майор Шайтанов, окрім замаху на Адама Осмаєва, працював і над тим, щоб організувати замах на міністра внутрішніх справ", - повідомив заступник глави МВС у четвер увечері в ефірі телеканалу "Украина 24".

Водночас Геращенко додав, що це був би вже не перший замах на Авакова. "Я дякую співробітникам СБУ за ефективну роботу і затримання небезпечного державного злочинця та шпигуна", - додав він.

Говорячи про те, що йому відомо про спецоперацію із затримання Шайтанова, Геращенко сказав: "Те, що мені відомо: генерал Шайтанов контактував із співробітниками ФСБ, виїжджав для цього в закордонні відрядження, але наші європейські та американські колеги контролюють ситуацію з російськими агентами, - вони передали інформацію СБУ про те, що генерал СБУ має дивні зв'язки і контакти з російськими розвідниками".

Після цього, за словами заступника міністра внутрішніх справ, Шайтанова "було взято в глибоку розробку та виведено на чисту воду".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент призначив заступника начальника Генштабу ЗСУ Острянського першим заступником секретаря РНБО замість Хомчака – укази

ДОТ Міноборони вперше закуповує модульні бронежилети у розширеній комплектації

Рада оборони Харківської області розширила зону обов'язкової евакуації сімей із дітьми з Куп‘янського району

ООН про атаку Росії на гумконвой на Херсонщині: такі удари є абсолютно неприйнятними

Труханов планує оскаржити позбавлення громадянства в суді

Кількість жертв через обстріли Херсону збільшилась до трьох – обладміністрація

Об'єкти теплопостачання на початок жовтня усунули понад 60% виявлених порушень – Держенергонагляд

Перший віцепрем’єр Федоров обговорив з міністром оборони Нідерландів ефективність "лінії дронів"

Експосадовцю Військової академії Одеси повідомлено про підозру в 1,1 млн грн незаконних виплат

Кабмін збільшив до 6 місяців строки виплати компенсацій за працевлаштування переселенців на прифронтових територіях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА