19:22 18.04.2020

Лікарні Закарпаття отримали гуманітарний вантаж медзасобів від Угорщини

1 хв читати
Лікарні Закарпаття отримали гуманітарний вантаж медзасобів від Угорщини

У рамках міжнародного співробітництва України та Угорщини, Закарпаття отримало допомогу медичних засобів захисту для 17 лікарень області, повідомили в обласній державній адміністрації.

"Тижні серйозної роботи, координація та сприяння на найвищих рівнях державної влади, бездоганне планування і виконання. Результат - гуманітарний вантаж для боротьби з COVID-19 від наших партнерів з Угорщини", - написав заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

За його словами, медичні установи області отримають: 75 тис. медичних масок; 25 тис. респіратори FFP2; 1 тис. захисних окулярів; 5 тис. захисних костюмів; 30 тис. пар медичних рукавичок; 1,5 тис. захисних шапок; 1 тис. захисних щитків; 3 тис. пар бахилів; 5 тис. літрів дизрозчину.

"Дякую нашим угорським партнерам, Офісу президента України, Міністру соціальної політики, представникам Закарпатського центру розвитку та консультацій "Едванс" і Штабу ліквідації наслідків НС Закарпатської ОДА за всебічне сприяння, допомогу і координації дій", - сказано в повідомленні.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА