Інтерфакс-Україна
23:55 25.04.2020

Знеструмлено 11 населених пунктів на Закарпатті через сильний вітер і дощ, постраждалих немає

1 хв читати
Знеструмлено 11 населених пунктів на Закарпатті через сильний вітер і дощ, постраждалих немає

На Закарпатті в результаті поривчастого вітру та дощу знеструмлено 11 населених пунктів і повалені дерева, постраждалих немає, повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

"Зокрема, знеструмлені н.п. в Хустському (3 повністю, 1 частково), Берегівському (4 повністю, 1 частково), Виноградівському (1 повністю) та Великоберезнянському (1 частково) районах. Вісім повалених дерев на автодорогах в Берегівському, Свалявському, Іршавському районах та місті Мукачево", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі відомства зазначають, що на місцях працюють аварійні бригади РЕМ, і незабаром електропостачання буде відновлено.

Для ліквідації наслідків падіння дерев і гілок на місця залучені рятувальники. Всі дерева розпорошені і відсторонені від місць їх падіння.

Інформації про постраждалих в результаті негоди осіб в Державну службу з надзвичайних ситуацій України не надходило.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 17 населених пунктів Запорізької області, двоє загиблих та пʼятеро поранених - Федоров

30 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Міністр фінансів США: переговори зі Китаєм призупинилися, можливий дзвінок Трампа і Сі Цзіньпіна

Келлог: питання нерозширення НАТО, включно з Україною, є предметом обговорення і занепокоєння Росії

Фон дер Ляєн: Європа має стати незалежною, збільшити оборонні витрати і прийняти Україну до ЄС

Внаслідок масованого удару російських БпЛА по Харкову постраждала співробітниця КП - Терехов

Внаслідок атаки дронів по селу Василів Хутір на Харківщині поранено 8 осіб, серед них дві дитини - Синєгубов

Масований удар ворожих БпЛА по території КП у Харкові спровокував пожежу, без постраждалих – мер

Окупанти вдарили по Слобідському району Харкова, наслідки уточнюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА