Інтерфакс-Україна
12:39 07.05.2020

Екс-глава Держподаткової Верланов повідомляє про обшуки, які відбулися в нього вранці

1 хв читати
Екс-глава Держподаткової Верланов повідомляє про обшуки, які відбулися в нього вранці

Екс-глава Державної податкової служби Сергій Верланов повідомляє, що вранці за місцем його проживання співробітники Служби безпеки України провели обшуки, які, втім, не увінчалися успіхом.

"Сьогодні вранці в квартиру, в якій я мешкаю разом із дружиною і маленькою донькою, прийшли з обшуком співробітники СБУ. Що шукали - не уточнюється, але те, по що, ймовірно, прийшли, не знайшли. Інформуватиму про хід справи та захищатиму себе і свою сім'ю", - написав Верланов на своїй сторінці у Facebook у четвер.

У СБУ агентству підтвердили факт проведення слідчих дій у Верланова, зазначивши, що вони проводяться в рамках розслідування кримінального провадження, за яким відбуваються ще обшуки.

Як повідомлялося, уряд 24 квітня звільнив Верланова з посади голови Державної податкової служби, а наступного дня оголосив конкурс на нового главу відомства.

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що бачить підстави для розслідування правоохоронцями діяльності Верланова, повідомивши про скарги з боку бізнесу на затримки з автоматичним відшкодуванням ПДВ, на безпідставне блокування податкових накладних. "З таким підходом люди просто втрачають свій бізнес. І це замість того, щоб у такий складний період допомогти йому вижити", - сказав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ССО завдали удару по нафтохімічному підприємству "Ставролен" в російському Будьонновську

В студії "Квартал 95" стверджують, що події навколо Міндіча не мають до їх роботи жодного стосунку

Площа пожеж у лісах у 2025 р. була вчетверо менша, ніж торік, – "Ліси України"

У Берліні відкрився Інвестиційний форум міста Києва – Кличко

Військові незаконно збули 718 тонн пального підприємцям у 5 областях - ДБР

Цукрові заводи України у сезоні-2025 виробили 880 тис. тонн продукції

Першу міжвідомчу національну групу інструкторів з підводного розмінування створили в Україні

Освітній комітет закликає Бюджетний комітет і уряд вирішити питання підвищення зарплати вчителям до 3-х мінімальних

Низка ГО та фундацій виступили проти прийняття законопроєкту ДЕСС, який послабить позиції української - заява

Один постраждалий у Харкові через атаку БпЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА