20:57 08.05.2020

Україна і Іспанія налаштовані на підписання угоди про спільний авіаційний простір

1 хв читати
Україна і Іспанія налаштовані на підписання угоди про спільний авіаційний простір

Україна і Іспанія продовжать спільну роботу для укладення Угоди про спільний авіаційний простір. Питання створення додаткових можливостей для подорожей громадян обговорювалося під час телефонної розмови міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби і міністра закордонних справ, Європейського Союзу та співпраці Іспанії Аранчі Гонсалес Лая.

"МЗС України послідовно виступає за те, щоб українці могли вільно подорожувати в Європі і світі. Ми наполегливо працюємо над створенням нових можливостей для здійснення авіаційних подорожей між Україною та країнами Євросоюзу. Угода про спільний авіаційний простір якраз і створює такі можливості. Будемо робити все від нас залежне, щоб цю угоду було укладено", - зазначив Кулеба, повідомляє прес-служба МЗС України.

Обидві сторони констатували, що укладення Угоди про спільний авіаційний простір відповідає взаємовигідним інтересам і сприятиме активізації ділових, туристичних і міжособистісних контактів.

Міністри також обговорили важливість активізації двостороннього економічного та інвестиційного співробітництва. Зазначається, що створенню додаткових можливостей для бізнесу сприятиме підписання Конвенції про уникнення подвійного оподаткування між Україною і Іспанією.

Також сторони обмінялися інформацією про заходи, які вживаються урядами обох країн для протидії поширенню COVID-19. Кулеба подякував за сприяння уряду Іспанії в поверненні громадян України додому.

Аранча Гонсалес Лая зі свого боку підтвердила незмінність позиції Іспанії в питанні захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА