Інтерфакс-Україна
14:31 18.05.2020

Гутерреш не бачить заміни ВООЗ

1 хв читати
Гутерреш не бачить заміни ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) на тлі ситуації з коронавірусом є незамінним інструментом реагування на кризу, заявив Генсек Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерреш у понеділок.

"ВООЗ незамінна. Їй потрібно більше ресурсів, особливо для того, щоб надавати підтримку країнам, що розвиваються, що має бути головним предметом нашого занепокоєння", - зазначив Гутерреш на початку відеосаміту Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я.

За його словами, увага до ситуації з коронавірусом у країнах, що розвиваються, - це не "благодійність", а питання безпеки всього світу.

Він також відзначив необхідність зрозуміти, чому коронавірус зміг так швидко поширитися світом, щоб бути підготовленими до виникнення подібних можливих криз у майбутньому.

14 квітня президент США Дональд Трамп заявив, що його адміністрація тимчасово припиняє фінансувати ВООЗ, доки у Вашингтоні вивчають те, як ВООЗ реагувала на кризу з пандемією коронавірусу COVID-19. Він звинуватив організацію в просуванні китайської "дезінформації" про спалах коронавірусу.

До цього США були найбільшим донором ВООЗ.

Згодом телеканал Fox News повідомляв, що Вашингтон має намір відновити часткове фінансування ВООЗ - на рівні Китаю. Якщо платіж США відповідатиме внеску Китаю, то, як зазначає телеканал, його новий рівень фінансування становитиме приблизно одну десяту від колишнього обсягу фінансування, що становив $400 млн на рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

САП і Європейська прокуратура запобігатимуть зловживанням при використанні міжнародної допомоги Україні

Через влучання в енергетичний об'єкт знеструмлено 61 тис. абонентів - "Чернігівобленерго"

Окупанти 25 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, поранено 5 мирних жителів – ОВА

До мовного омбудсмена надійшло понад 2,2 тис. скарг про порушення законодавства за три квартали

УПЦ (МП) подала апеляцію на відмову у застосуванні заходів забезпечення позову у справі про припинення діяльності Церкви

СБУ затримала громадянина РФ, який під виглядом добровольця вступив до Сил оборони і почав шпигувати для ФСБ

В Єврокомісії пояснили суть репараційної позики, її ризики, необхідність гарантій та можливий термін надання

БЕБ викрило контрабанду ювелірних виробів та годинників через провідників поїзду Варшава-Київ

ГУР отримало від благодійників 18 безпілотних комплексів

Епопея з поставками "Томагавків" може зайняти щонайменше кілька місяців - голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА