Інтерфакс-Україна
12:53 20.05.2020

Екс-глава митниці Нефьодов оскаржить своє звільнення у суді

1 хв читати
Екс-глава митниці Нефьодов оскаржить своє звільнення у суді

Екс-глава Державної митної служби Максим Нефьодов оскаржить своє звільнення в Окружному адміністративному суді Києва, повідомила прес-служба суду в середу.

"Нефьодов просить ОАСК поновити його на посаді глави Державної митної служби. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що Нефьодов, зокрема, просить суд визнати протиправним та скасувати розпорядження уряду від 24 квітня про його звільнення з посади глави митниці з подальшим відновленням на цій посаді.

Крім того, екс-глава митниці просить суд стягнути на його користь суму середнього заробітку "за час вимушеного прогулу", зважаючи на розмір його середньоденної зарплати.

"Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за цим адміністративним позовом", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів за поданням міністра фінансів Сергія Марченка звільнив главу Держмитної служби Нефьодова. Т. в. о. глави Держмитниці призначено керівника одного з департаментів Ігоря Муратова.

Раніше екс-глава Мінфіну Ігор Уманський назвав головною причиною свого звільнення намір зняти главу Державної податкової служби Сергія Верланова і главу Державної митної служби Максима Нефьодова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пропаганда в РФ готує ґрунт для майбутнього виходу Кремля з переговорів і відмови підписувати перемир'я з Україною – ISW

Президенти Кіпру та Фінляндії обговорили російську війну в Україні в контексті європейської безпеки

Міністри фінансів та голови центробанків G7 підтвердили підтримку України у спільній заключній заяві за результатами саміту

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

Глава МВФ обговорила з міністром фінансів України реформи для підтримки мобілізації доходів

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

З початку доби Сили оборони відбили 101 ворожу атаку - Генштаб

Іспанська поліція вважає, що у кілера, який убив Портнова було два спільники - ЗМІ

Технологічні сили України звернулися з відкритим листом до президента з проханням зняти заборону на контрольований експорт вітчизняного озброєння

Одну людину поранено внаслідок атаки ворожого дрона в Запорізькій області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА