20:55 20.05.2020

Міносвіти затвердило графік проведення ЗНО в Україні з 25 червня до 17 липня

1 хв читати
Міносвіти затвердило графік проведення ЗНО в Україні з 25 червня до 17 липня

Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2020 році, згідно з яким вона розпочнеться з 25 червня тестуванням із математики і завершиться 17 липня тестуванням із хімії.

Як повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) в середу, тестування з української мови та літератури відбудеться 30 червня, з фізики - 2 липня, з іспанської, німецької та французької мов - 6 липня, з англійської мови - 7 липня, з історії України - 9 липня, з біології - 13 липня, з географії - 15 липня.

До 4 червня зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформація про результати основної сесії ЗНО буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня.

Додаткова сесія ЗНО запланована з 23 липня до 11 серпня, а результати будуть розміщені до 14 серпня. Цього року для участі в додатковій сесії ЗНО можна буде зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (з 25 травня до 9 червня) усім, хто не зміг зареєструватися з 3 лютого до 24 березня.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА