Інтерфакс-Україна
07:03 27.05.2020

Джонсон і глава ВООЗ погодилися з важливістю незалежного розслідування причин появи COVID-19

1 хв читати
Джонсон і глава ВООЗ погодилися з важливістю незалежного розслідування причин появи COVID-19

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон під час переговорів з директором Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедросом Адханом Гебреєсусом підкреслив важливість проведення незалежного розслідування причин виникнення COVID-19.

"Прем'єр-міністр і доктор Тедрос погодилися з важливістю незалежного розслідування причин спалаху коронавірусу, щоб ми могли витягти уроки для запобігання майбутніх пандемій", - йдеться в заяві канцелярії прем'єр-міністра.

Повідомляється, що Джонсон також провів переговори з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем.

"В обох випадках прем'єр-міністр заявив про підтримку Великою Британією міжнародних зусиль для боротьби з коронавірусом, а також роботи ООН та ВООЗ з координації глобальних заходів у відповідь", - наголошується в прес-релізі.

Глава ВООЗ і генсек ООН знову заявили про свою підтримку Глобального саміту з вакцин, що проходить у Великій Британії 4 червня, який збере життєво важливі засоби для порятунку життів мільйонів дітей у всьому світі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський повідомив про звільнення Андріївки на Сумщині

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

Трамп зацікавлений у якнайшвидшому завершенні війни, водночас Путін готовий продовжити переговори з Україною після 22 червня – помічник Путіна

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

Ядерна програма Ірану загрожує не лише Ізраїлю, а й Саудівській Аравії та стабільності всього регіону

США перекинули частину антидронових систем з України на Близький Схід - глава Пентагону

УЧХ працював на місці російського обстрілу Запоріжжя

У Краматорську в гуртожитку через вибух загинув підліток, ще двоє у важкому стані - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА