Інтерфакс-Україна
15:39 30.05.2020

Суд обирає запобіжні заходи учасникам стрільби в Броварах: перший підозрюваний заарештований без права внесення застави – Нацполіція

2 хв читати

У Київській області Броварський суд обирає запобіжні заходи 21 учаснику стрільби в Броварах, перший підозрюваний заарештований без права внесення застави, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"Станом на 14:00 суд обрав запобіжний захід одному фігуранту – утримання під вартою без права внесення застави", – йдеться в повідомленні.

За інформацією Нацполіції, наразі 21 учаснику конфлікту оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці звернулися до суду з клопотанням про обрання їм запобіжного заходу – утримання під вартою.

Як повідомлялося, 29 травня вранці в Броварах стався конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, і нелегальними перевізниками. За інформацією заступника голови МВС Антона Геращенка, троє учасників перестрілки дістали поранень із травматичної зброї.

Спочатку повідомлялося про 11 затриманих. На території Київської області введено план-перехоплення через перестрілку. Пізніше з'явилася інформація про затримання у Вінницькій та Житомирській області ще 10 осіб, причетних до конфлікту.

Слідчі за цим фактом розпочали три кримінальні провадження: хуліганство, вчинене групою осіб із застосуванням зброї, умисне знищення або пошкодження майна та незаконне поводження зі зброєю.

Пізніше дії учасників конфлікту були додатково кваліфіковані правоохоронцями як замах на вбивство двох і більше осіб.

Пізніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у відеозверненні заявив про 28 затриманих учасників стрільби, а також 22 висунуті підозри. За його словами, було вилучено 16 одиниць зброї.

"Ми розраховуємо, що за підтримки Офісу Генерального прокурора завтра в судах їм буде пред'явлено безальтернативний арешт, і ці люди в майбутньому надовго сядуть у в'язницю", – зазначив Аваков.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко 30 травня заявив, що правоохоронці визначили понад 60 учасників стрільби в м.Бровари Київської області, зокрема замовників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА