Інтерфакс-Україна
09:51 03.07.2020

За півроку СБУ заборонила в'їзд в Україну 128 прибічникам міжнародних терористичних організацій

1 хв читати
За півроку СБУ заборонила в'їзд в Україну 128 прибічникам міжнародних терористичних організацій

Служба безпеки України протягом першого півріччя 2020 року заборонила в'їзд на територію України 128 іноземцям, які є членами або прибічниками міжнародних терористичних організацій, повідомляє прес-центр СБУ.

"Наразі разом з Офісом генерального прокурора СБУ здійснює екстрадиційну перевірку 37 іноземних бойовиків-терористів. Усі вони перебували в міжнародному розшуку за лінією Інтерполу і були затримані на території України. Переважна більшість затриманих є громадянами Російської Федерації, інші - громадянами Таджикистану, Узбекистану, Єгипту, Лівану і Казахстану", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили також, що боротьба з міжнародним тероризмом супроводжується вилученням з незаконного обігу зброї, боєприпасів, техніки, задіяної у фальсифікації документів.

Так, за перше півріччя було вилучено 340 підроблених паспортів іноземців, 5 одиниць зброї та 156 боєприпасів до неї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА