11:39 06.07.2020

Київ, Львівська і Одеська обл. "позеленішали", а Харківська й Тернопільська обл. "почервонішали" - показники COVID-19 МОЗ

2 хв читати
Київ, Львівська і Одеська обл. "позеленішали", а Харківська й Тернопільська обл. "почервонішали" - показники COVID-19 МОЗ

Епідемічна ситуація в Києві, Львівській і Одеській області покращилася і відповідає критеріям Міністерства охорони здоров'я, показники в Харківській і Тернопільській області станом на 6 липня перевищують допустиму норму, свідчать оприлюднені в понеділок дані на сайті Міністерства охорони здоров'я.

У Києві, зокрема, динаміка захворюваності скоротилася з 14,57% (станом на 5 липня) до 7,58% за допустимого показника 10%. У Львівській області з 11,28% до 10,92% скоротився відсоток виявлення. В Одеській області зросло охоплення тестуванням.

Водночас вісім областей (Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Рівненська, Тернопільська, Харківська та Чернігівська) не відповідають показникам, необхідним для зняття карантинних обмежень. Зокрема, в Донецькій, Івано-Франківській і Тернопільській областях динаміка поширення захворювання перевищує встановлене значення в 10%.

Охоплення тестуванням на COVID-19 нижче за встановлене значення в Донецькій і Чернігівській областях.

Відсоток виявлення захворювання вищий за встановлене значення в 11% у Волинській, Донецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській і Харківській областях.

Як повідомлялося, з 22 червня регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається регіон, у якому є одна з таких ознак: завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить понад 50%; середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА становить менше ніж 24 на 100 тис. населення впродовж останніх семи днів; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить понад 11%; показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить понад 10%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 застосовується у разі реєстрації більше ніж 8 випадків на 100 тис. населення сумарно за останні сім днів.

Кабмін постановив, що посилення протиепідемічних заходів застосовується і припиняється на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС), яке ухвалюється за поданням головного державного санітарного лікаря регіону.

У разі відповідності епідемічної ситуації в регіоні ознакам для посилення протиепідемічних заходів упродовж трьох днів поспіль регіональна комісія ТЕБ і НС збирається і ухвалює рішення про посилення обмежень. Регіональна комісія ТЕБ і НС у регіоні зі значним поширенням COVID-19 кожні три дні аналізує епідемічну ситуацію і розглядає питання посилення протиепідемічних заходів.

Рішення про посилення протиепідемічних заходів може бути скасоване не раніше ніж через сім днів від дня його ухвалення з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський допускає проведення референдуму з Донбасу, якщо врегулювання конфлікту не вдасться досягти в нормандському форматі, з Росією і США

Видача Росією паспортів населенню ОРДЛО свідчить про те, що Росія порушує Мінські домовленості

Операція із захоплення "вагнерівців" не була операцією України

Зеленський готовий допомогти Києву розвивати інфраструктуру

Порошенко не був зацікавлений у закінченні війни - Зеленський

Зеленський має намір на зустрічі з Байденом обговорити укладення між Україною та США контракту або меморандуму у сфері оборони

Вступ України в НАТО є питанням безпеки, а не політики - Зеленський

Зеленський: РНБО - один із видів моєї зброї і я її застосовую

Конституційний Суд перебував під впливом політичних і бізнес-груп - Зеленський

Зеленський з дружиною відвідав "Книжковий арсенал" у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА