Інтерфакс-Україна
17:52 07.07.2020

Із 1 липня кошти за пробне ЗНО повернуто понад 86 тис. учасників - Міносвіти

1 хв читати

У Міністерстві освіти і науки заявляють, що з 1 липня цього року кошти за пробне зовнішнє незалежне оцінювання повернуто вже понад 86 тис. учасників.

"Станом на сьогодні, 7 липня 2020 року, Міністерство освіти і науки спільно з ПриватБанком повернули гроші за пробне ЗНО у навчальних закладах 86 тис. 351 учаснику. Сума повернутих коштів становить 21 млн 230 тис. 688 грн", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Зазначається, що 107 тис. учасників пробного ЗНО мають картки ПриватБанку, на які перераховуються кошти.

Ще 111 тис. учасників мають звернутися до банку, щоб отримати кошти за пробне ЗНО. Якщо ж особа вже є клієнтом банку, можна відкрити віртуальну картку в Приват24, не відвідуючи відділення.

"Картку необхідно оформити якнайшвидше. Однак, якщо наразі немає можливості потрапити до банку, є час до кінця листопада - програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року", - повідомляють у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав указ про синхронізацію з 13 та 14 пакетами санкцій ЄС

Зеленський провів нараду щодо підготовки до опалювального сезону

Україна закликає країни FATF включити РФ до переліку юрисдикцій високого ризику – Шмигаль

Україна готує відповідь на нарощування РФ дронових ударів – Зеленський

Апеляційний суд відмовив "Ковальській" у вимогах скасувати рішення АМКУ щодо купівлі цементних заводів Buzzi

ЗСУ знищують окупантів у сірій зоні на відходах до Дніпропетровської області і не дають їм закріпитися, повідомляє DeepState

Аномальна спека спостерігається в Європі

Клименко зустрівся з головою МЗС Німеччини, обговорили технічну допомогу

Внаслідок ДТП за участю пасажирського автобуса в Румунії постраждала громадянка України - МЗС

Апеляційна палата ВАКС частково змінила обов'язки, покладені на фігуранта справи щодо завдання збитків Національному інституту раку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА