Інтерфакс-Україна
17:42 17.07.2020

Російські найманці тричі обстріляли українські позиції на Донбасі з опівночі

1 хв читати
Російські найманці тричі обстріляли українські позиції на Донбасі з опівночі

"За поточну добу втрат у лавах об'єднаних сил унаслідок ворожих обстрілів немає", - повідомляється на сторінці Операції об'єднаних сил у соцмережі Facebook.

Противник відкривав вогонь зі станкових протитанкових гранатометів, мінометів калібру 82 мм, великокаліберних кулеметів, протитанкового ракетного комплексу і стрілецької зброї. При цьому на всіх трьох ділянках розведення обстрілів не було.

"Українські військовослужбовці діяли рішуче і жорстко відповіли ворожим підрозділам, змушуючи окупаційні війська припинити свої дії... Ситуація в районі проведення Операції об'єднаних сил залишається контрольованою", - йдеться у звіті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА