Інтерфакс-Україна
22:23 30.07.2020

ВООЗ може надати Україні вакцину від Covid-19 для 20% населення

1 хв читати
ВООЗ може надати Україні вакцину від Covid-19 для 20% населення

Україна бере участь в програмі Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з глобального доступу до вакцини від коронавірусу, після чого повинна буде отримати дози для 20% населення країни, заявив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

"Завдяки цій співпраці Україна отримає вакцину в обсягах, які покриють 20% населення (траншами), за доступною ціною або безкоштовно, що дозволить зменшити навантаження на бюджет для імунізації інших груп високого ризику", - написав Ляшко на своїй сторінці в Фейсбук.

Він зазначив, що нині 139 вакцин перебувають на етапі доклінічних досліджень, а 25 вже досліджуються клінічно, 6 з яких максимально наблизилися до практичного застосування.

Разом із тим, Ляшко наголосив, що поки складно спрогнозувати, якою саме буде вакцина, як за типом, так і за способом і кількості введень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 167 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Рубіо: Трамп не вважає зустріч на Алясці поступками Путіну

Голова СБУ: НАБУ сприяє слідству по детективам, ми не перешкоджаємо їх реалізаціям

Рубіо обговорив з Лавровим підготовку до саміту на Алясці

Голова СБУ: збільшення чисельності "Альфи" означає збільшення кількості знищеної ворожої техніки і живої сили ворога

Трамп і Венс у середу проведуть онлайн-зустріч з Зеленським - ЗМІ

Голова СБУ про Кримський міст: військової логістики там немає, це аварійна конструкція

Голова СБУ про курйози спецоперації "Павутина": хотіли раніше, але водії "зайшли в запій"

Трамп зустрінеться з Путіним на Алясці віч-на-віч, підсумкова пресконференція ще узгоджується – Білий дім

СБУ уразила понад 200 об'єктів у глибокому тилу РФ, є певні ноу-хау, які летять за 700 км - Малюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА