Інтерфакс-Україна
09:13 05.08.2020

В Україні побито новий рекорд захворюваності на COVID-19: 1 271 інфікований за минулу добу

1 хв читати
В Україні побито новий рекорд захворюваності на COVID-19: 1 271 інфікований за минулу добу

1 тис. 271 новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19 виявлено в Україні за минулу добу станом на ранок середи, 5 серпня, 914 людей серед раніше хворих одужали, 24 померли, повідомляється на сайті Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки і оборони (РНБО).

Днем раніше, 4 серпня, повідомлялося про 1 тис. 61 новий випадок захворювання на COVID-19, 3 серпня - про 990 інфікованих, 2 серпня - про 1 тис. 112 нових хворих; 1 серпня було 1 тис. 172 нових інфікованих. Перед цим абсолютний антирекорд - 1 тис. 197 нових заражених за добу - було встановлено 30 липня.

Кількість інфікованих наростальним підсумком із початку пандемії становить на ранок середи 75 490 осіб, одужали - 41 527, померли з початку пандемії від COVID-19 1 788 осіб. Нині в Україні на COVID-19 хворіють 32 175 осіб, що на 333 більше, ніж днем раніше.

Найбільшу кількість виявлених випадків COVID-19 за минулу добу зафіксовано в Харківській (146), Івано-Франківській (127) та Львівській (156) областях, а також у Києві (150). Найбільше видужали у Львівській (123) та Рівненській (144) областях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ветеран-оператор РЕБ може застосувати свої військові компетенції як інженер радіочастотних систем і спеціаліст із телекомунікацій - Мінветеранів

У міністра спорту Бідного 15 радників на громадських засадах

Львівська ОВА терміново перевірить готовність об’єктів критичної інфраструктури працювати в кризових умовах – Козицький після заяв Садового

Мінрозвитку попереджає про погіршення погоди, створено штаб з ліквідації наслідків НС на головних дорогах

Зеленський щодо того, чи він розглядає Д. Кулебу на нову посаду: не скажу

Американський десант захопив танкер "тіньового флоту" РФ Marinera - ЗМІ

ДБР затримало військового РТЦК Івано-Франківщини за побиття військовозобов'язаних

Мережко: декларації з Парижа — важливий сигнал, але Кремль може відкинути "мирний план"

Зеленський: гарантія №1 – наша сильна, укомплектована армія, 800 тис. з нормальною зброєю

Зеленський: лютий може бути робочим місяцем щодо змін в законодавстві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА