Інтерфакс-Україна
07:29 13.08.2020

В Одесі відкрили перший в Україні хаб для вчителів

1 хв читати
В Одесі відкрили перший в Україні хаб для вчителів

В Одесі відкрився перший в Україні учительський хаб "Вільний освітній простір", де вчителі можуть підвищувати свій потенціал і професійну кваліфікацію, повідомляє прес-служба Одеської державної обласної адміністрації.

"Сьогодні в Одеській області відбулася дійсно знакова подія - відкрито перший в Україні освітній хаб для викладачів. Досвід карантину показав, що до дистанційної освіти треба готувати і учнів, і вчителів. Навчальний ХАБ є саме таким місцем. Тут є зали для тренінгів і майстер-класів, можливість для організації інклюзивної освіти, дистанційного навчання та сучасної STEM-освіти", - розповів глава Одеської Максим Куций під час відкриття хаба.

Глава ОДА зазначив, що основним напрямом роботи хаба є підвищення кваліфікації вчителів, навчання студентів. Академія цього року відкриває відділення магістратури та аспірантури. Тут функціонуватиме Центр дистанційної освіти, інноваційна лабораторія, лабораторія STEM, інклюзивно-ресурсний центр, сучасні тренінгові зали.

Щодня освітній простір можуть відвідувати і приймати на семінарах понад 200 осіб у стаціонарному режимі і необмежену кількість бажаючих в режимі онлайн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти затвердило 357 проєктів-переможців конкурсів наукових досліджень університетів

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

З лінії фронту за добу евакуйовано 51 людину, в тому числі 23 дитини - Донецька ОВА

Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА