Інтерфакс-Україна
07:32 18.08.2020

Російські найманці за минулу добу двічі порушили режим припинення вогню на Донбасі

1 хв читати
Російські найманці за минулу добу двічі порушили режим припинення вогню на Донбасі

Російські найманці за минулу добу двічі порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військові не постраждали, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил.

"Загалом, за минулу добу українські військовослужбовці задокументували 2 ворожі порушення домовленостей, досягнутих 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи. Серед особового складу об'єднаних сил бойових втрат і поранень немає", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці штабу ООС в соцмережі Фейсбук у вівторок уранці.

Зокрема, поблизу Водяного в післяобідній час зафіксовано вогневу активність найманців з підствольного гранатомета. Один неприцільний постріл був провокаційним і не ніс загрози життю українським бійцям, тому у відповідь вогонь з української сторони не застосовувався.

Також за минулу добу виявлено факти інженерного обладнання позицій в бік українських підрозділів неподалік Водяного у напрямку тимчасово окупованій Ужівки.

"З початку поточної доби, 18 серпня, на всіх ділянках фронту спостерігалася тиша, порушень повного і всеосяжного режиму припинення вогню не зафіксовано", - додали в штабі.

 

 

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили дроном по навчальному закладу в центрі Харкова, постраждали 3 людей, пожежу локалізовано

ЄС проводить консультації щодо певних положень 19-го пакету санкцій – радник президента

Міноборони вперше на запит військових закупило квадроцикли, вони надійдуть до війська до кінця року

Дощі пройдуть Україною у найближчі два дні, стає прохолодніше

Свириденко повідомила про двох загиблих у Запоріжжі

Рада ЄС ухвалила рекомендацію щодо переходу від тимчасового захисту переміщених українців

Сибіга закликав союзників ЄС, США та G7 до максимального тиску на Москву без зволікання

У ЄС наразі не готові подати пропозиції щодо 19-го пакету санкцій проти РФ, можуть не відмовитися від закупівлі російської нафти раніше 2027 р. - ЗМІ

Міносвіти: відкрито три нові освітні простори "Школи супергероїв"

Окупанти 97 раз обстріляли населені пункти Сумської області за добу, 9 жителів постраждали – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА