19:02 24.08.2020

Результати обстеження Навального говорять про те, що його отруїли - німецька клініка Charite

1 хв читати
Результати обстеження Навального говорять про те, що його отруїли - німецька клініка Charite

Результати лікарського обстеження російського опозиціонера Олексія Навального говорять про те, що його отруїли, зараз йому нічого не загрожує, повідомила в понеділок клініка Charite.

"Група лікарів обстежила пацієнта негайно після прибуття. Клінічні результати зазначають інтоксикацію субстанцією з групи інгібіторів холінестерази. Конкретна субстанція досі не відома, і будуть проводитися нові дослідження. Дія отрути - інгібітора холінестерази в організмі багаторазово підтверджена, зокрема, в незалежних лабораторіях", - йдеться в заяві клініки, що надійшла в "Інтерфакс" в понеділок.

Також повідомляється, що Навального лікують атропіном, результат лікування поки не відомий.

"У відповідності з діагнозом пацієнта лікують протиотрутою атропін. Результат захворювання залишається невідомим і наслідки, особливо в сфері нервової системи, на даний момент не можуть бути виключені", - йдеться в заяві клініки.

Наразі Навальний, як повідомляє клініка, "перебуває на станції інтенсивної терапії і як і раніше в штучній комі". "Стан його здоров'я серйозний. На даний момент небезпеки для життя немає", - йдеться в заяві клініки.

Навальному стало погано 20 серпня в польоті з Томська в Москву. Літак здійснив вимушену посадку в аеропорту Омська. Опозиціонер був госпіталізований в комі в реанімацію омської лікарні. Вранці 22 серпня його перевезли на лікування до Німеччини і доставили в берлінську університетську клініку Charite.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА